„Ufoludki” na zawodach sportowych w Szkole Podstawowej Nr 2

W dniu 11 grudnia 2019r przedszkolaki z grupy  IV „Ufoludki” uczestniczyły w zawodach sportowych „Zdobywamy świątecznego buta”,  zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Jaśle.  Dzieci wzięły udział w następujących konkurencjach sportowych: bieg z przeszkodami, rzut do kosza, przekładanie prezentów, wyścig Mikołajów z zaprzężonymi reniferami. Atrakcyjność w/w konkurencji  podnosiły świąteczne rekwizyty. Drużynę zaś do boju zagrzewał gorący doping ich kolegów i koleżanek z grupy. Zdobyliśmy II miejsce na 5 Przedszkoli biorących udział w tych rozgrywkach sportowych. Świetna atmosfera i zdrowa rywalizacja dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele emocji, radości, i niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie uczestnicy otrzymali nagrody – niespodzianki oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok.

Opracowanie: Grażyna Mikuś, Aleksandra Pleban