Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu

Dnia 05.12.2019 r. dzieci z naszego przedszkola  z wielką niecierpliwością czekały na tarasie przedszkolnym na przybycie bardzo miłego i długo oczekiwanego gościa. Wieka radość pojawiła się na  ich twarzach  kiedy do ogrodu przedszkolnego wjechał powóz zaprzęgnięty w dwa konie. W powozie siedział Mikołaj wraz z panią dyrektor Anną Kwiatkowską. Mikołaj powitał  wszystkie zebrane dzieci i pomachał maluszkom, które witały go przez okno.  Jako pierwszą odwiedził grupę „Biedronki” – dzieci trzyletnie, które po raz pierwszy witały Mikołaja w naszym przedszkolu. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki. Po wspaniałych występach dzieci nadeszła wyczekiwana chwila. Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę. Prezenty były wspaniałe: zabawki, książki i słodycze. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.

Opracowanie: Beata Cholewiak