Sukcesy naszych wychowanków w XXV Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”

Dnia 17 grudnia 2019 r. w Jasielskim Domu Kultury odbył się XXV Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”. 37 prezentacji dzieci oceniało  Jury w składzie:  Elżbieta Bukowiec (skrzypce, nauczyciel PSM I st. w Jaśle), Jolanta Jaracz (muzyk, nauczyciel SOSW w Jaśle) i  Sławomir Gołębiowski (folklorysta, instruktor merytoryczny JDK Jasło). Zespół „Wiewiórki”: Iwo M. i Liwia G. pod kierunkiem nauczycielki R. Zemrys zdobył II nagrodę za prezentację kolędy „A wczora z wieczora” i pastorałki „Noc, gwiazdy na niebie”. Zespół „Słoneczka” pod kierunkiem nauczycielki M. Hanusz uzyskał wyróżnienie za prezentację kolędy „Przybieżeli do Betlejem” i pastorałki „Od serca do ucha”. Pięknie wystąpił również zespół z grupy „Ufoludki” pod kierunkiem nauczycielki B. Orlof, który zaśpiewał „Gdy śliczna Panna” i „Mario czy ty wiesz”. Dnia 11 stycznia 2020 r. na Koncercie laureatów nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymają nagrody i dyplomy.  Wszystkim utalentowanym wokalnie wychowankom gratulujemy!!!

Opracowanie: R. Zemrys, M. Hanusz i B. Orlof