Sukces dzieci z grupy „Wiewiórek” w jesiennym konkursie plastycznym

Pięcioro dzieci z grupy „Wiewiórki” pod kierunkiem naucz. R. Zemrys uczestniczyło w konkursie plastycznym „Jasło się mieni w barwach jesieni” organizowanym przez Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle. Prace miały propagować walory turystyczne naszego miasta w scenerii jesiennej.  W konkursie wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym, klasy I -VIII oraz uczniowie szkół średnich. Ogółem do konkursu zostały zgłoszone 174 prace plastyczne. W kategorii przedszkola trzecie miejsce zajęła Kinga K. z naszej placówki, która w technice frotażu kredce ołówkowej zaprezentowała „Glorietkę w Parku Miejskim”. Komisja w tej kategorii przyznała jeszcze trzy wyróżnienia, z których drugie otrzymał Paweł Sz. również z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Jaśle za przedstawienie ta sama techniką „Pomniku kotwicy statku Jasło”. Dzieci na uroczystym finale dnia 10 grudnia 2019 r. w CIT i K otrzymały dyplomy i piękne nagrody. Ich prace zostały wyeksponowane na wystawie wymienionego konkursu. Gratulujemy wyjątkowego sukcesu!

Opracowanie: Renata Zemrys