XIII Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Moja ulubiona bajka przyrodnicza”

Dnia 28.11.2019 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce „Moja ulubiona bajka przyrodnicza”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie Nr 6 w Jaśle. Celem konkursu było przekazanie za pomocą ekspresji plastycznej przeżyć związanych z odbiorem utworów literatury dziecięcej oraz zaprezentowanie swoich możliwości twórczych poprzez wykonanie różnorodnych technik plastycznych.Dziewczynki z grupy „Wiewiórki”: Liwia G. oraz Wiktoria Z. pod opieką pani Renaty Zemrys i pani Aleksandry Pleban wykonały piękne, kreatywne prace za które,  otrzymały dyplomy oraz nagrody w postaci ciekawych książek. Chętnie wykonywały pamiątkowe zdjęcia. Z zadowoleniem, pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów .

Opracowanie: Aleksandra Pleban