Udział grupy „Wiewiórki” w konkursie „Bezpieczny przedszkolak w mieście Jaśle”

Na początku września został ogłoszony międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Bezpieczny przedszkolak w mieście Jaśle” zorganizowany w ramach działań profilaktycznych Straży Miejskiej w Jaśle oraz Urzędu Miasta w Jaśle. Na konkurs wpłynęło 145 prac z 13 placówek oświatowych z terenu miasta Jasła. W dniu 15  października w Urzędzie Miasta w Jaśle odbyły się obrady komisji konkursowej w składzie:

• Elwira Musiałowicz – Czech (Zastępca Burmistrza Miasta Jasła) – przewodniczący komisji,
  • Kazimierz Wiśniowski (Komendant Straży Miejskiej w Jaśle) – członek komisji,
  • Ewa Kusiak (instruktorka plastyki w Jasielskim Domu Kultury) – członek komisji.

Przy ocenianiu prac komisja konkursowa wzięła pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność wykonania pracy, estetykę wykonania, oryginalność i pomysłowość. Poziom prac był bardzo wysoki.  Wybrano trzy  najlepsze i przyznano trzy wyróżnienia. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbyło się 23 października 2019 r. w Jasielskim Domu Kultury. Z naszej placówki prace wykonało troje dzieci z grupy „Wiewiórki” i czworo dzieci z grupy „Ufoludki”. Wyróżniono Kingę K. z grupy „Wiewiórki”, a pozostałe dzieci otrzymały nagrody za udział. Gratulujemy sukcesu!

Opracowanie: Renata Zemrys