Przegląd wokalny pod hasłem: „Dary jesieni w piosence”

Dnia 18 listopada 2019 r. w naszym przedszkolu miał miejsce Międzygrupowy Przegląd Wokalny pod hasłem: „Dary jesieni w piosence”. Jego celem było kształcenie właściwego stosunku do  naturalnego środowiska lasu, parku, ogrodu; rozumienie korzyści zdrowotnych jakie daje wykorzystanie bogactwa darów jesieni; tworzenie warunków umożliwiających rozwój uzdolnień muzycznych dzieci. Program artystyczny o charakterze jesiennym przeglądu zaprezentowały dzieci z grupy „Wiewiórki’  przygotowane przez nauczycielki Renatę Zemrys i Aleksandrę Pleban. Mieliśmy możliwość podziwiać następujące piękne prezentacje:

• z grupy „Biedronki” piosenkę „Kolorowe listki” w wykonaniu Szymona D. i Vanessy S.
  • z grupy „Motylki” piosenkę „Jabłuszko” w wykonaniu Aleksandry G. i Kacpra J.
  • z grupy „Słoneczka” piosenkę „Ogórek” w wykonaniu Zofii Sz. i Martyny K.
  • z grupy „Ufoludki” piosenkę „Muchomorek” w wykonaniu Michała K. i Emilii B.
  • z grupy „Wiewiórki” piosenkę „Pac, pac, gruszka” w wykonaniu Liwii G. i Iwo M.

Przegląd swą obecnością zaszczycili: dyrektor przedszkola Pani Anna Kwiatkowska, akompaniator placówki Pan Andrzej Śliż oraz licznie przybyli Rodzice.Wszystkie dzieci otrzymały za piękne, widowiskowe występy nagrody i dyplomy, które wręczyła im uroczyście dyrektor placówki Pani A. Kwiatkowska.

Opracowanie: Renata Zemrys, Aleksandra Pleban