Pożegnanie starszaków odchodzących do szkoły

Dnia 18.06.2019r. odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków odchodzących do szkoły. W roku szkolnym 2018/2019  nasze przedszkole żegnało 38 przedszkolaków. Na wstępie pani dyrektor Anna Kwiatkowska powitała zebranych rodziców, pracowników przedszkola i dzieci. Zaprosiła zebranych gości na część artystyczną przygotowaną przez nauczycielki grup starszych „Ufoludki” i „Wiewiórki”. Młodsi koledzy z grupy „Słoneczka” żegnali starszaków piosenką i wierszem. Dzieci z grupy „Ufoludki” i „Wiewiórki” pięknie zatańczyły poloneza, zaśpiewały pożegnalne piosenki i wyrecytowały wiersze. Zatańczyły również układy taneczne do znanych przebojów. Uwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe dyplomy, upominki i życzenia. Dzieciom odchodzącym do szkoły życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.

Opracowanie: Beata Cholewiak, Aneta Czeluśniak