Piknik Rodzinny

Dnia 29.05.2019 r. po raz kolejny odbył się w naszym przedszkolu „Piknik Rodzinny” zorganizowany z okazji Dnia Mamy i Taty, Dnia Dziecka, połączony z Antoniańskim  Darem Serca pod hasłem: „Dzielmy się darem serca”, którego celem jest zbiórka funduszy na wsparcie miejscowego szpitala specjalistycznego. Na wstępie pani dyrektor Anna Kwiatkowska powitała licznie zgromadzonych gości i zaprosiła rodziców do obejrzenia części artystycznej  przygotowanej przez dzieci, które w formie piosenek i tańców przekazały  swoim rodzicom  moc życzeń z okazji ich święta. Każda grupa wręczyła mamom i tatom papierowe prezenty. Rodzice podziękowali swoim pociechom za wspaniale występy gromkimi brawami. Następnie rodzice i dzieci  zaproszeni zostali do udziału w pikniku pod hasłem „Kolorowe show bańkowe na sportowo” prowadzone przez profesjonalnych animatorów  z firmy STUDIO FAMA z Dębicy, którzy przygotowali wiele ciekawych zabaw m.in.: pokaz gigantycznych baniek; Rodzinną Olimpiadę Sportową; wesołe zabawy z chustą animacyjną Klanzy i wiele innych zabaw przy muzyce. Najwytrwalsze dzieci otrzymały na koniec  wspólnych zabaw dyplom za udział w Olimpiadzie Sportowej. Rodzice przygotowali dla dzieci i zebranych gości wiele ciekawych atrakcji: malowanie twarzy, paznokci, robienie fryzur. Można było także skorzystać z oferty kulinarnej. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu. Środki zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola. Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg pikniku, dzieciom i ich rodzicom, nauczycielom,  pracownikom oraz Radzie Rodziców naszego przedszkola – bardzo dziękujemy!

Opracowanie: Beata Cholewiak, Aneta Czeluśniak