I Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Zdrowiu

Dnia 28.05.2019r. reprezentacja naszej placówki w składzie Adam O. i Tomasz G. z grupy „Ufoludki” uczestniczyła w I Międzyprzedszkolnym Turnieju Wiedzy o Zdrowiu zorganizowanym w Przedszkolu Miejskim Nr 9 w Jaśle. Chłopcy rozwiązywali mnóstwo zadań o charakterze prozdrowotnym: zagadki, quiz niedokończonych zdań, przyporządkowywanie potraw zdrowych i niewskazanych w diecie, układanie piramidy żywienia z puzzli, tworzenie rymowanek do prozdrowotnych haseł zdania typu prawda/fałsz. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa ruchowa z elementem rytmicznym. Dzieci miały możliwość obejrzenia scenki parateatralnej dotyczącej dbania o higienę osobistą. Reprezentacja otrzymała piękne nagrody i dyplomy, wykazała się wiedzą i umiejętnościami omawianego zakresu i chętnie pozowała do pamiątkowych zdjęć. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Opracowanie: Renata Zemrys