XII Talent przedszkolaka

Dnia 19 marca 2024 r. zorganizowany został wokalno – taneczny przegląd „Talent Przedszkolaka”. Była to już XII edycja, tym razem pod hasłem: „Żyjmy zdrowo”. Przegląd odbył się w Generator Nauki GEN, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie Nr 10 w Jaśle. Impreza została objęta patronatem medialnym iTVPołudnie. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje uzdolnienia muzyczne, taneczne i sportowe. Przegląd zaszczycili swą obecnością: Kierownik Wydziału Oświaty Pani Renata Łaba, Kierownik Rejonowego Zarządu PCK Pani Marta Oleszkowicz, Kierownik Generatora Nauki GEN Pan Krzysztof Haluch oraz Przewodnicząca Rady Rodziców PM10 Pani Izabela Mazur. Swoje talenty prezentowało 18 dzieci z 9 jasielskich przedszkoli. Gościnnie zaprezentowała się nasza absolwentka Liwia Gałuszka w akrobatyce sportowej, osiągająca sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim. Dziękujemy wszystkim, którzy swoim wkładem umożliwili prezentację wyjątkowych talentów przedszkolaków i przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia. Gratulujemy.

Opracowanie: Renata Leśniak, Aleksandra Pleban