Dzień Przedszkolaka

Dnia 21.09.2023 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki zaproszone zostały do ogrodu przedszkolnego na wesołą zabawę ogrodową, którą poprowadziła nauczycielka pani Aleksandra Pleban. Dzieci powitała pani dyrektor Anna Kwiatkowska, która na wstępie złożyła dzieciom życzenia: „samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.”, a następnie zaprosiła wszystkie dzieci do wesołej zabawy. Wszystkie przedszkolaki z chęcią i radością na twarzy uczestniczyły w zabawach ruchowych do muzyki. Podczas odpoczynku  ze smakiem zjadły „Kubusiowie musy” i po chwili wytchnienia rześko ruszyły do dalszej zabawy. To był z pewnością niezapomniany dzień pełen wrażeń i atrakcji.

Opracowanie: Beata Cholewiak, Aleksandra Pleban