Konkurs ekologiczno-plastyczny „Jesienne cudaki”

Dnia 20.11.2020 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu ekologiczno-plastycznego  „Jesienne cudaki”. Konkurs miał na celu: inspirowanie zainteresowań plastycznych oraz promocję uzdolnionych twórców, wyłonienie oryginalnych prac plastycznych pod względem estetyki wykonania oraz indywidualnego podejścia do tematu czerpanie radości z procesu tworzenia; kształtowanie postawy twórczej wobec siebie i świata; zachęcanie do działań twórczych dzieci i rodziców. Zadaniem dzieci było wykonanie z pomocą rodziców formy przestrzennej z darów jesieni przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych. Do konkursu zgłosiło udział 39 uczestników spośród których jury wyłoniło z poszczególnych grup zwycięzców. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia, bo każda praca była bardzo ładna. W tym dniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla poszczególnych grup biorących udział w konkursie. Pani dyrektor  A. Kwiatkowska i pani K. Tryniecka gratulowały zwycięzcom i wręczały dyplomy oraz nagrody. Nagrody dla dzieci ufundował  Wydział Gospodarki Komunalnej Miasta Jasła i nasze przedszkole. Organizatorami konkursu w naszym przedszkolu była pani dyrektor A. Kwiatkowska, koordynatorem konkursu pani K. Tryniecka i pani B. Cholewiak. Dziękujemy  dzieciom i rodzicom za tak liczny udział w konkursie. Gratulujemy!  „Jesienne cudaki” były bardzo pomysłowe i  atrakcyjne.

Opracowanie:   B. Cholewiak, K. Tryniecka