XXV Festiwal Śpiewających Przedszkolaków „EKO – piosenki z małej scenki”

Dziewięcioosobowy zespół  dzieci z grupy „Ufoludki” wziął udział  w październiku 2020r.  w  XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „EKO –piosenki z małej scenki” .Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować piosenkę o tematyce ekologicznej, która miała na celu  uczyć postaw dbania o nasze wspólne środowisko. Zespół z grupy „Ufoludki” zaprezentował piosenkę ekologiczną pt. „Cały świat jest w naszych rekach”.  Festiwal odbył się formule online. Do występu przygotowały dzieci nauczycielki A. Pleban i B. Cholewiak. Organizatorem XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „Eko piosenki z małej scenki”  był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle.

Opracowanie: B. Cholewiak, A. Pleban