Ekologiczny występ dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jaśle

Dnia 20 listopada 2019 r. dzieci starsze z grup „Wiewiórki”  i „Ufoludki” zaprezentowały dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jaśle montaż słowno – muzyczny o charakterze proekologicznym. Występ obejmował program artystyczny „Dary jesieni w piosence”, wybrane utwory o darach lasu oraz o tematyce ochrony środowiska. Przedszkolaki zaprezentowały się w przebraniach, które nawiązywały do scenerii leśnej. Uczniowie z uwagą obejrzeli barwną prezentację dzieci. Wśród nich zaszczyciło nas swą obecnością trzech absolwentów naszej placówki. Mili goście otrzymali w upominku zakładki do książek z emblematami jesiennych liści. Przedszkolaków uhonorowano balonikami, które zostaną wykorzystane na nadchodzącej zabawie andrzejkowej. Wszystkie dzieci zadowolone pozowały do zbiorowego zdjęcia.

Opracowanie: Renata Zemrys, Grażyna Mikuś