Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 10 w Jaśle

Zgodnie z tradycją nasze przedszkole zorganizowało Jasełka przedstawiające narodziny Jezusa Chrystusa . W tym roku odbyły się one 20  grudnia 2023 r., a swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice. Magia świątecznego nastroju, pełnego życzliwości i radości towarzyszyła całej prezentacji artystycznej. Zgromadzonych gorąco powitała zastępca dyrektor przedszkola Pani Grażyna Mikuś. W atmosferę betlejemskich wydarzeń wprowadził wszystkich rodzic naszych wychowanków Pani Izabela Mazur, która odczytała fragment z Pisma Św.  Efektowny występ jasełkowy zaprezentowały dzieci 5 i 6- letnie z grupy „Elfy” przygotowane pod kierunkiem nauczycielek Pani Renaty Zemrys i Pani Anety Czeluśniak. Na koniec życzenia świąteczne złożyła wszystkim zebranym dyrektor przedszkola Pani Anna Kwiatkowska.  Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Jasełka zakończono wspólnym łamaniem się opłatkiem, składaniem życzeń oraz wigilijnym posiłkiem. Uroczystość sprzyjała wzajemnej integracji. Dnia 21 grudnia 2023 r. dzieci z grupy IV wystąpiły ponownie dla swoich rodziców.

Opracowanie: Renata Zemrys, Aneta Czeluśniak