Wycieczka grupy „Słoneczka” do sali zabaw „CZARY – MARY” w Jaśle

Dnia 29 maja 2023r. dzieci z grupy „Słoneczka” pod opieką nauczycielek i rodziców udały się na wycieczkę do sali zabaw „Czary – Mary” w Jaśle, jako prezent z okazji Dnia Dziecka sponsorowany przez rodziców. Przez godzinę dzieci bawiły się w sali na różnych urządzeniach. Sala zabaw wyposażona jest w ogromny labirynt z przeszkodami oraz czterema zjeżdżalniami, trampolinę, ściankę wspinaczkową, boisko multisportowe. Dzieci ćwiczyły swoje umiejętności na   refleksomierzu, cymbergaju itp. W strefie malucha bawiły się w  basenie z kulkami, mega klockami, autkami, wózkami z lalkami oraz w domkach. Na koniec wycieczki zjadły z wielkim smakiem lody. Dzieci zmęczone ale pełne radości powróciły do przedszkola.

Opracowanie: Beata Cholewiak, Renata Zemrys