Uroczyste pożegnanie starszaków odchodzących do szkoły

Dnia 23 i 24 czerwca 2021 r. odbyły się prezentacje z okazji pożegnania starszaków odchodzących do szkoły w grupach „Ufoludki” i „Wiewiórki”. W roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole żegnało 38 przedszkolaków. Na wstępie pani dyrektor Anna Kwiatkowska powitała zebranych rodziców oraz dzieci. Zaprosiła zebranych gości na część artystyczną przygotowaną przez nauczycielki grup starszych. Młodsi koledzy z grupy „Wiewiórki” mieli możliwość jako rówieśnicy tego samego oddziału pożegnać starszaków oddziału V piosenką odśpiewana na dwa głosy i wierszem. Dzieci z grupy „Ufoludki” i „Wiewiórki” pięknie zaprezentowały przygotowane prezentacje artystyczne. Zatańczyły również układy taneczne do znanych przebojów. Uwieńczeniem uroczystości były pamiątkowe dyplomy, wyprawki szkolne i życzenia. Dzieciom odchodzącym do szkoły życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.

Opracowanie: Renata Zemrys, Beata Cholewiak