Dzień Przedszkolaka

Dnia 22.09.2020 r. dzieci z naszego przedszkola  wesoło obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Grupy starsze przemaszerowały „kolorowym korowodem” przez ulice miasta i park. Każde dziecko trzymało w ręku balonik. Po powrocie z parku w ogrodzie przywitała ich pani  nauczycielka Aleksandra Pleban, która bawiła się już z  młodszymi przedszkolakami przy dźwiękach skocznej muzyki. Starszaki i pięciolatki z wielką radością przyłączyły się do wspólnej zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Opracowanie: Aleksandra Pleban, Beata Cholewiak