Zabawa andrzejkowa

28.11.2018r. odbyła się w naszym przedszkolu zabawa andrzejkowa. Impreza rozpoczęła się w magicznym nastroju – świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Podczas zabawy dzieci miały okazję poznać tradycje ludowe, atrakcją było lanie wosku i wielka ciekawość dzieci, co przedstawiała figurka z wosku. Wróżby nie tylko dają wiele radości dzieciom ale także pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń, fantazji. Dzieci wraz z nauczycielkami tańczyły i bawiły się  wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Na zakończenie zabawy wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Opracowanie: Renata Leśniak i Aneta Czeluśniak