Dzień Przedszkolaka

Dzień 20 września 2018r. był  wspaniałym przeżyciem dla każdego przedszkolaka. Tego dnia w Przedszkolu Miejskim nr 10 w Jaśle zorganizowano obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka  dostarczając dzieciom okazję do świętowania, zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym roku bawiliśmy się na wspaniałej imprezie w ogrodzie przedszkolnym. Na rozpoczęcie dzieci wysłuchały „Hymnu przedszkolaka”, następnie Pani dyrektor Anna Kwiatkowska  przekazała przedszkolakom zaczarowany klucz, którym można było  otworzyć drzwi do Krainy Spełnionych Marzeń i tym samym rozpocząć wspaniałą zabawę. W tym dniu każde dziecko przyniosło do przedszkola kolorowy balonik,a w nim w czasie zabawy „mogło umieścić swoje marzenia”. Wszystkie dzieci przemaszerowały ulicami miasta barwnym korowodem. Nie zabrakło tańców, pląsów oraz  zabaw na terenie ogrodu przedszkolnego, które uatrakcyjniły obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Ten dzień był pełen radości i beztroskiej zabawy dla naszych milusińskich i taki niech na długo pozostanie w ich pamięci.

Opracowanie: Małgorzata Hanusz, Aneta Czeluśniak