Zabawa w ogrodzie przedszkolnym z okazji „Dnia Dziecka”

„Dzień Dziecka” to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym roku w naszym przedszkolu obchody pod hasłem: „Na kolorowo i sportowo” rozpoczęliśmy już dziś, a dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować je na placu przedszkolnym. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Były zabawy ruchowe i muzyczne prowadzone przez animatorów, wielkie bańki mydlane, słodki poczęstunek, lody i owoce. Towarzyszące okrzyki radości i uśmiech na twarzach dzieci na pewno świadczyły o dobrej zabawie. Sponsorem tegorocznego „Dnia Dziecka” był Salon Pasja Hair & Beauty. Składamy serdeczne podziękowania za ufundowanie tak wspaniałej imprezy. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Opracowanie: Aneta Czeluśniak