Dzień Mamy i Taty

MAMA I TATA –  to słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego   i  szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Z tej właśnie okazji  w dniach 25-27.05.2022r. w naszym przedszkolu, w poszczególnych grupach odbyły się uroczystość z okazji ich święta. Każda grupa wiekowa przygotowała dla rodziców ciekawą cześć artystyczną, na której dzieci recytowały wiersze śpiewały piosenki i tańczyły tańce dla swoich ukochanych rodziców. Na koniec uroczystości wręczyły rodzicom prezenty. Uroczystości przebiegały w miłej, radosnej i rodzinnej atmosferze, co można zobaczyć na zdjęciach  poniżej.

Opracowanie: Beata Cholewiak