Dzień Dziecka pod hasłem: „Na kolorowo i sportowo”

Dnia 30.05.2022 r.  w naszym przedszkolu  odbyła się Zabawa ogrodowa pod hasłem „Na kolorowo i sportowo”.  Ogród przedszkolny, taras i okna budynku ozdobione były:  kolorowymi balonami, ozdobami, bibułami i banderami. Dzięki  temu stworzono dzieciom  wesoły klimat do zabawy. Przygotowano dla przedszkolaków następujące atrakcje: gry, konkursy, zabawy taneczne, bańki mydlane, lody, słodki poczęstunek, soczki, owoce i prezenty. Sponsorami tegorocznego „Dnia Dziecka” był Salon Pasja Hair & Beauty i Rady Rodziców z poszczególnych grup. Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Opracowane: Beata Cholewiak